Звернення Президента України Володимира Зеленського

Дата: 28.03.2023 23:48

Повернувся з нашої Сумщини. Сьогодні був в Охтирці, Тростянці, Сумах, на позиціях наших прикордонників.

Враження особливі. Область поряд з ворогом. Загроза постійна. Обстріли нашого кордону постійні. Але життя, наші люди очевидно сильніші за будь-які страхи. Відновлення продовжується, бізнес поступово повертається, а люди відновлюють своє життя.

Мав честь вручити Охтирці особливе звання міста-героя. Місто, яке своїм опором допомогло врятувати схід і центральну Україну. Привітав Тростянець з річницею визволення від окупанта. Провів зустріч з представниками місцевої влади Сумської та Чернігівської областей.

Мав особливу розмову з начальником Прикордонної служби. Поговорили про оборону Сум та інших наших областей, про зміцнення прикордонників, які разом з усіма силами оборони воюють на передовій.

До речі, сьогодні хочу відзначити наших воїнів Луганської, Краматорської та Донецької прикордонників, які ефективно знищують ворога на Бахмутському, Лиманському та Авдіївському напрямках. Дякую, хлопці! Особливу подяку хочу висловити мінометним екіпажам та аеророзвідці наших підрозділів прикордонників в Донецькому секторі. Молодці, воїни! Звичайно, дякую Сумському прикордонному загону. Сьогодні відвідав їх, мав честь поспілкуватися і підтримати.

Я дякую всім хто допомагає Україні!

Слава всім, хто зараз у боротьбі з терором!

Слава Україні!