Звернення Президента України Володимира Зеленського

Дата: 02.04.2023 23:27

Я вдячний нашим воїнам, які воюють біля Авдіївки, Мар'їнки, під Бахмутом... Особливо Бахмут! Сьогодні там особливо спекотно! Біля Білогорівки, біля Кремінної та всіх інших наших міст, містечок і сіл Донбасу! Стійкість кожного - це стійкість всієї України, допомога всім, хто знаходиться поруч - це допомога всій Україні!

А особливо хочеться відзначити 77-му окрему аеромобільну бригаду, 67-му та 92-гу окрему механізовану бригади, наших десантників "Восьмидесятої", 5-ту окрему десантно-штурмо Дякую, хлопці!

Морські піхотинці 35-ї та 36-ї бригад, артилеристи 55-ї окремої бригади, 64-ї та 66-ї окремих стрілецьких дивізій 406-ї Дякую вам, воїни!

Дякую всім, хто захищає Запорізьку, Херсонщину, напрямок Дніпропетровської області і Харківську, Сумщину і Чернігівщину... Всім хто захищає наш кордон. Хто рятує наших людей від травм, від болю.

Звичайно хочу окремо подякувати всім хто тренує наших воїнів, адже саме на потужних підготовках базується успішний бойовий результат.

Зараз головне плекати нашу єдність, дбати про наших захисників, допомагати один одному і державі.

Слава всім хто зараз бореться за Україну! Слава Україні!