Звернення Президента України Володимира Зеленського

Дата: 04.04.2023 09:58

У Чернігівській області сьогодні від ранку було багато різних заходів, переговорів. Одна з найважчих емоційних поїздок.

Відвідали Ягідне – звичайне невеличке село нашої Чернігівщини, яке російські звірі перетворили минулого року на один із найбільших світових прикладів знущання з людей. Ось цей підвал, цей концентраційний табір у Ягідному, як і всі інші злочини Росії проти людей і людяності, ніколи державі-злу не пробачимо. Законна та справедлива відповідальність за кожен скоєний на український землі російський злочин неодмінно буде. У трибуналі, у Міжнародному кримінальному суді, в українських судах.

Нове виїзне засідання Ставки – перше було у Дніпрі, тепер – у Чернігові. Ключові безпекові питання – на передовій, у північних регіонах і на кордоні. Доповіли командувачі напрямків – цього разу генерали Сирський і Тарнавський доповідали по захищеному звʼязку, а не особисто, із найгарячіших ділянок фронту.

Ситуація в Бахмуті, Авдіївці, Марʼїнці та всій Донеччині. Білогорівка та вся Луганщина. Головком і керівник ГУР МО, голова Державної прикордонної служби, представники Міністерства оборони.

Повноцінне засідання. Повноцінна координація. Повноцінна підготовка наших активних дій заради звільнення українських земель.

Слава всім, хто зараз у бою заради України! Слава Україні!