Звернення Президента України Володимира Зеленського

Дата: 05.04.2023 16:01

Я постійно на зв'язку з нашими командувачами, які протистоять злой державі на полі бою.

Сьогодні відбувся особливий формат нашої військової зустрічі. Генерал Сирський - щодо Бахмута, головнокомандувача, начальника Головного управління розвідки - щодо загальної військової ситуації. Міноборони - стосовно постачання боєприпасів та всього іншого відповідно до потреб наших захисників. Рішення вже виконуються.

Також цілий день готувалися до міжнародних заходів, запланованих на цей тиждень. Вони важливі, сміливі, амбітні. Як це правило для України.

Також тримаємо під контролем внутрішню ситуацію, зокрема щодо духовної незалежності.

Ми також це гарантуємо. Нікому не вдасться зламати Україну - ні ззовні, ні зсередини.

Я дякую всім, хто бореться за Україну! Авдіївка і Бахмут, Мар'їнка і Красногорівка, кожен гарячий напрямок... Я дякую вам, воїни! Дякую всім, хто допомагає Україні!

Сьогодні хочу виділити два рішення. США надають пакет оборони на 2,6 мільярда доларів. Боєприпаси для HIMARS, для ППО, для артилерії - це саме те, що нам потрібно. Дякую пане Президенте Байден, дякую Конгресу, дякую кожному американцю!

І друге рішення. Сьогодні продовжено роботу Незалежної міжнародної комісії ООН з розслідування злочинів РФ проти українців. Кожен такий міжнародно-правовий крок наближає рашистів до неминучої, справедливої відповідальності.