Звернення Президента України Володимира Зеленського

Дата: 10.04.2023 16:12

Сьогодні вночі російська армія обстріляла Запоріжжя ракетами С-300.

Влучили в будинок, багатоквартирний будинок. Усередині було троє людей. Чоловік, жінка і дитина - дівчинка, звали Ірина, цього року їй виповнилося б 11 років. Вона померла. Чоловік теж помер. Мої співчуття... Жінка у важкому стані, в лікарні їй надають медичну допомогу.

Ось так держава-терорист проводить цю Вербну неділю. Ось так Росія ставить себе в ще більшу ізоляцію від світу, від людства.

Кожне світле християнське свято вчить нас тому, що ми можемо не вміти, але ми повинні бути впевнені, що зло програє. Ми повинні вірити. І ми віримо. Ми повинні наблизити поразку зла. А ми наближаємо це. І світ стоїть з нами. Щомісяця, щотижня збільшується підтримка, збільшується коло тих, хто підтримує нас, хто підтримує нашу силу і нашу віру в життя.

Слава всім українським Героям! Всім, хто зараз в бою! Всім, хто зараз знаходиться на бойових позиціях або виконує завдання!

Вічна і світла пам'ять всім тим, хто віддав своє життя захищаючи життя України та українців!

Нехай наступного року Вербна неділя пройде в мирі та свободі для всього нашого народу!

Нехай щирі молитви за мир усіх, хто святкує сьогодні Великдень, будуть почуті!

Слава Україні!

<iframe src="https://www.facebook.com/plugins/video.php?height=314&href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fzelenskiy.official%2Fvideos%2F221818163775882%2F&show_text=false&width=560&t=0" width="560" height="314" style="border:none;overflow:hidden" scrolling="no" frameborder="0" allowfullscreen="true" allow="autoplay; clipboard-write; encrypted-media; picture-in-picture; web-share" allowFullScreen="true"></iframe>