ВІДЕОПРОЄКТ "ВІЙНА І МІФ": МІФ "ЗАХІДНА ДОПОМОГА ЗА ПРОГРАМОЮ ЛЕНД-ЛІЗУ БУЛА НЕЗНАЧНОЮ"

Дата: 08.05.2023 18:02

Одним із вирішальних факторів перемоги у Другій світовій війні стала підтримка за програмою державної програми США ленд-ліз.Повернути невитрачені матеріали або розрахуватись за них союзу треба було вже після війни. СРСР почав отримувати матеріали за цією програмою вже з осені 1941 року. Допомога від союзників відіграла важливу роль вже в битві за Москву.

Але після перемоги в Другій світовій війні Москва воліла забути про допомогу Заходу.

Внесок союзників у перемогу усяко применшували. А СРСР до самого розпаду не розплатився за поставлену техніку.