Звернення начальника Часовоярської міської військової адміністрації Сергія Чаус з нагоди Дня пам’яті та примирення та Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Дата: 08.05.2023 09:45

Шановні мешканці громади!

8 та 9 травня – це символ героїчного минулого, гордості за тих, хто відстояв свободу нашої Батьківщини.

Жертовні втрати українського народу впродовж Другої світової війни були колосальними, ми повинні пам’ятати про це. У День пам’яті і примирення та День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні із великим сумом та вдячністю згадуємо усіх, хто наближав довгоочікуваний мир шляхом боротьби з ворогом та своїми стражданням впродовж років.

На жаль, так сталося, що цю знаменну дату ми зустрічаємо зі зброєю в руках. Подвиг ветеранів додає нам сил та наснаги у нинішній боротьбі за свободу, незалежність та суверенітет України.

Ми є господарі на своїй землі, правда за нами – тож ми знову здобудемо перемогу в ім’я європейського майбутнього рідної Батьківщини. Нинішні захисники України стали гідними спадкоємцями слави воїнів-визволителів. Для них найвищим законом буття є і залишиться захист рідної Вітчизни, її свободи і незалежності. Висловлюємо шану українським військовим, добровольцям, які щодня боронять цілісність та суверенітет нашої країни, український народ від російського агресора.

З відчуттям глибокої пошани та безмежної вдячності вшановуємо наших найповажніших громадян – людей покоління, яке перемогло нацистів у довготривалій боротьбі. Дякуємо вам, дорогі ветерани, за перемогу.

Молимося за полеглих, бажаємо миру, відстоюємо свою свободу. Віримо, що зрештою таки настане день перемоги і над цим ворогом.

Вічна шана і пам’ять усім, хто невтомно наближав перемогу 1945 року.

Слава героям, що нині виборюють для нас мир на нашій землі.

Пам’ятаємо. Перемагаємо. Слава Україні!

З повагою,

Начальник Часовоярської міської військової адміністрації Сергій ЧАУС