17 травня 2023 року БО «БФ «ССК ВОЛОНТЕР» подарували можливість дітям-ВПО,що зареєстровані в Гуманітарному центрі Часовоярської міської військової адміністрації «Мій Часів Яр у Києві», відвідати виставу С.Брижаня

Дата: 17.05.2023 19:02

Фото без опису17 травня 2023 року БО «БФ «ССК ВОЛОНТЕР» подарували можливість дітям-ВПО, що зареєстровані в Гуманітарному центрі Часовоярської міської військової адміністрації «Мій Часів Яр у Києві», відвідати виставу С.Брижаня за мотивами казки братів Грімм «Червона шапочка, або десять пиріжків для бабусі» (карпатська рапсодія) у прекрасному закладі «Театр ляльок на лівому березі Дніпра».

📍 Дітлахи та їх батьки отримали велике задоволення від перегляду справжнього лялькового театру.

📍 Дякуємо БО «БФ «ССК ВОЛОНТЕР» за таку чудову можливість розважити маленьких часовоярців!