Часовоярська міська територіальна громада
Донецька область, Бахмутський район

ПРО РЕЄСТР НАДАВАЧІВ І ОТРИМУВАЧІВ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ

Дата: 07.06.2023 14:41
Кількість переглядів: 45

Фото без опису

Міністерство соціальної політики України продовжує активне впровадження та наповнення Реєстру надавачів та отримувачів соціальних послуг, який розроблено на виконання статті 15 Закону України «Про соціальні послуги» та є складовою Єдиної інформаційної системи соціальної сфери (далі - ЄІССС).

Реєстр створений для забезпечення реалізації права особи/сім’ї на соціальні послуги, профілактики, подолання та мінімізації негативних наслідків складних життєвих обставин, обліку надавачів, отримувачів соціальних послуг та послуг, що їм надаються.

Реєстр складається з трьох розділів:

- надавачі соціальних послуг - юридичні особи та фізичні особи - підприємці;

- надавачі соціальних послуг - фізичні особи;

- отримувачі соціальних послуг.

Відповідно до Закону України «Про соціальні послуги» надавачами соціальних послуг визнаються ті суб’єкти, що включені до розділу «Надавачі соціальних послуг» Реєстру надавачів та отримувачів соціальних послуг.

Для внесення в Реєстр відомостей про надавачів соціальних послуг, надавачі у своїй діяльності мають відповідати Критеріям діяльності надавачів соціальних послуг, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 03.03.2020 року № 185.

В Донецькій області на промисловому середовищі ЄІССС в Реєстр внесено інформацію по 73 надавачам соціальних послуг.

На сьогодні триває робота реєстраторів по внесенню інформації до розділу про отримувачів соціальних послуг Реєстру у тестовому середовищі, після чого буде можливість працювати у промисловому середовищі. Водночас Мінсоцполітики працює над розвитком ЄІССС в частині створення електронних кабінетів надавачів соціальних послуг.

 

Перелік документів, які мають подавати надавачі соціальних послуг до реєстратора для внесення інформації до Реєстру визначено в Порядку формування, ведення та доступу до Реєстру надавачів та отримувачів соціальних послуг, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 січня 2021 року № 99 .

 

Юридичні особи та фізичні особи - підприємці, які надають соціальні послуги, 

обов’язково подають:

заяву надавача соціальних послуг за формою;

перелік соціальних послуг, які має право надавати надавач соціальних послуг, їх зміст та обсяг, умови і порядок отримання за формою;

відомості про дату та результати здійсненого уповноваженими органами контролю за дотриманням надавачем соціальних послуг вимог, установлених законодавством про соціальні послуги (за наявності).

за бажанням подають:

копії штатного розпису надавача соціальних послуг і трудових договорів з найманими працівниками;

копії документів про освіту, свідоцтва про підвищення кваліфікації (за наявності), атестацію, неформальне професійне навчання, фаховий рівень працівників;

копії посадових інструкцій працівників;

копії особистих медичних книжок працівників;

довідку територіального органу ДПС про відсутність заборгованості із сплати податків і зборів (обов’язкових платежів);

копію документа, що підтверджує право власності на приміщення або на право користування приміщеннями, які будуть використовуватися для надання соціальних послуг;

висновок фахівця з питань технічного обстеження будівель і споруд, який має кваліфікаційний сертифікат, про відповідність приміщення ДБН В.2.2-40:2018 «Будинки і споруди. Інклюзивність будівель і споруд. Основні положення».

Юридичні особи / фізичні особи - підприємці, які надають соціальні послуги, що передбачають цілодобове перебування/проживання, нічне або денне перебування в приміщенні надавача соціальних послуг, зокрема з харчуванням (догляд, підтримане проживання, притулок тощо), соціальні послуги, що надаються екстрено (кризово), та допоміжні соціальні послуги, додатково можуть подавати копії:

висновку державної санітарно-епідеміологічної експертизи щодо відповідності приміщень санітарним нормам;

декларації відповідності матеріально-технічної бази надавача соціальних послуг вимогам законодавства з питань пожежної безпеки;

публічного звіту про діяльність з надання соціальних послуг та документів про результати оцінювання якості соціальних послуг (для надавачів з досвідом роботи у сфері надання соціальних послуг понад три роки);

дозвільних документів на право організації харчування або договору із суб’єктом господарювання про надання послуг з організації харчування та дозвільних документів відповідних суб’єктів господарювання на право організації харчування (для надавачів соціальних послуг з догляду, притулку тощо, якими передбачено харчування);

свідоцтв про реєстрацію транспортних засобів або договору із суб’єктом, який надає транспортні послуги, та відповідних дозвільних документів на право надання транспортних послуг (для надавачів соціальних послуг екстрено (кризово);

договору із закладом охорони здоров’я або ліцензії на провадження господарської діяльності з медичної практики (для надавачів соціальних послуг з догляду особам із частковою або повною втратою рухової активності, пам’яті, особам із захворюваннями, що потребують тривалого лікування, невиліковними захворюваннями, психічними та поведінковими розладами).

Інформація про користування Реєстром - на сайті Мінсоцполітики за посиланням:https://www.msp.gov.ua/content/reestr-nadavachiv-socialnih-poslug.html.

З метою проведення в регіоні роз’яснювальної роботи про залучення надавачів соціальних послуг щодо подання заяв по внесенню відомостей про таких надавачів до Реєстру на сайті Донецької обласної державної адміністрації та сторінці Департаменту, у мережі Facebook було розміщено інформацію про реєстраторів надавачів соціальних послуг в територіальних громадах за посиланнями:

https://dn.gov.ua/news/do-uvagi-nadavachiv-socialnih-poslug?v=645a218dba55d

 

https://www.facebook.com/departmentofsocprotection/posts/pfbid0ijue3vSjjP3DxKdrQcqxBUwMsfSzW7VbY1cyFMet3MuZcptrNy7MSh8ExzHbCPNul?__cft__[0]=AZXuRy0IHVP_-TvBq1ET1wxZG1eJPNB2aGo3dELtTLZIJ04RZS9dTSf0HBYTxgB0APpLU1p86LRDxP_XCl5QgLP8JXHRNlfEJvXkcylp5oD-Gh9A7gQbOC85f6axByNJjWiAEA_Qw1KiN6wEypcG-KIz&__tn__=%2CO%2CP-R

За інформацією департаменту соціального захисту населення Донецької облдержадміністрації


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь