Бахмутське районне управління ГУ ДСНС України у Донецькій області інформує

Дата: 21.07.2023 17:22

З настанням пожежонебезпечного періоду, з метою попередження виникнення масштабних лісових пожеж, запобігання загибелі та травмування людей внаслідок детонації мін та нерозірваних боєприпасів, якими забруднені значні площі лісових масивів області Донецькою обласною державною адміністрацію видано розпорядження від 12.07.2023 № 295/5-23 «Про заборону відвідування лісових масивів на території Донецької області на період дії правового режиму воєнного стану». Відповідно до прийнятого розпорядження на території Донецької області на період встановлення правового режиму воєнного стану заборонено відвідування лісових масивів населенням і в’їзд до лісів.

Згідно розпорядження ліси можна відвідувати лише громадянам, які виконують свої службові обов'язки із забезпечення оборони держави, національної безпеки, охорони правопорядку, виконання лісогосподарських заходів.

Просимо з розумінням поставитися до такого рішення та безумовно його виконувати. Не наражайте себе на небезпеку!

Також нагадуємо, що за порушення вимог пожежної безпеки в лісах, знищення або пошкодження об’єктів рослинного світу відповідно до вимог чинного законодавства передбачена адміністративна та кримінальна відповідальність.