ЗВЕРНЕННЯ НАЧАЛЬНИКА ЧАСОВОЯРСЬКОЇ МІСЬКОЇ ВІЙСЬКОВОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ З НАГОДИ ДНЯ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ

Дата: 28.07.2023 10:24

Привітання з Днем української державності - картинки, листівки, вірші та  смс - Апостроф

Вже другий рік поспіль відзначаємо День Української Державності як символ тисячолітньої єдності й незламності нашого народу на шляху до становлення незалежної, самобутньої держави.

Нерозривний зв’язок поколінь українців – ще від часів Русі-України і дотепер – свідчить про наш беззаперечний цивілізаційний вибір на користь справжніх європейських цінностей – свободи та демократії.

Ми мужньо й непоборно відстоюємо їх сьогодні, утверджуючи історичну справедливість: розквіт Української Державності, розпочатий ще понад тисячу років тому, був досягненням сили духу українського народу. Цей розквіт триває і нині, в умовах повномасштабної війни.

Це важливо для нас, українців, особливо зараз, коли ми гідно даємо відсіч російським агресорам, які мають одну мету – знищити нас та нашу державу. Не вийде! Не дамо! Захистимо!

Сили духу нам, стійкості, мужності, віри у свої сили та Державу!

Начальник Часовоярської міської військової адміністрації Сергій ЧАУС