Відкриття Консультативно-координаційного центру підтримки цивільного населення Бахмутського району «Бахмутський район єднає» у м. Кривий Ріг

Дата: 04.08.2023 10:02

изображение_viber_2023-08-04_09-11-54-356.jpg

Завдяки співпраці з  Донецькою ОДА, обласною військовою адміністрацією на чолі з начальником Павлом Кириленко, Бахмутською РДА, районною військовою адміністраціїю на чолі з начальником Сергієм Кальяном, секретарем міської ради, в.о. Криворізького міського голови Юрієм Вілкулом,

головою Ради оборони міста Кривого Рогу Олександром Вілкулом було відкрито Консультативно-координаційний центр підтримки цивільного населення Бахмутського району «Бахмутський район єднає» у м. Кривий Ріг. Він розпочав роботу у Саксаганському рйоні за адресою пр. Гагаріна, 27. З метою надання допомоги ВПО  підписано меморандуми про співпрацю між Бахмутською РДА та Криворізькою міською радою.

У  Центрі для всіх, хто евакуювався з населених пунктів Бахмутського району, кваліфіковані спеціалісти будуть надавати гуманітарну, соціальну, правову, адміністративну, медичну, освітню, психологічну допомогу. Тож запрошуємо скористатися даними послугами всіх мешканців Часовоярської міської територіальної громади, які мешкають в м.Кривий Ріг.

Телефон Консультативно-координаційного центру підтримки населення «Бахмутський район єднає» у м. Кривий Ріг 0991375119.