Головним управлінням Пенсійного фонду України в Донецькій області надано 200138 послуг

Дата: 17.08.2023 14:31

Головним управлінням Пенсійного фонду України в Донецькій області забезпечено прийом та обслуговування мешканців області з питань пенсійного забезпечення, субсидій, пільг, а також страхових виплат.

З початку 2023 року надано 200 138 послуг, в тому числі з питань пенсійного забезпечення – 141 452, з питань субсидій та пільг – 50 881, з питань соціального страхування – 7 805 послуг.

Фахівці Головного управління надали 51 932 консультаційні послуги громадянам, які звернулись на телефони “гарячої лінії” Головного управління.

Також опрацьовано 16 012 письмових звернень.

Вирішити будь-яке питання з пенсійного забезпечення, житлових субсидій, пільг, соціального страхування сьогодні можна, звернувшись безпосередньо до підрозділів обслуговування громадян Головного управління – незалежно від місця реєстрації або проживання, на вебпортал Пенсійного фонду України https://portal.pfu.gov.ua(https://portal.pfu.gov.ua/...), скориставшись мобільним застосунком «Пенсійний фонд», а також за телефонами «гарячої лінії»:

0 800 400 870,

0 800 406 360,

0 800 406 370.

За інформацією Головного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області