ВІТАННЯ НАЧАЛЬНИКА ЧАСОВОЯРСЬКОЇ МІСЬКОЇ ВІЙСЬКОВОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ З ДНЕМ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА УКРАЇНИ

Дата: 23.08.2023 09:36

Від щирого серця вітаю вас із Днем Державного Прапора України!

Напередодні Дня Незалежності ми відзначаємо День Державного Прапора України. Благородні синій і жовтий - кольори неба і пшениці - символізують велику працю наших людей від сходу до заходу та з півночі до півдня.

Мить, коли піднімається Прапор України та звучить Державний Гімн - це момент піднесення, який сповнює серця гордістю за рідну країну та її захисників.

Прапор – один з найголовніших символів для кожного українця. Наш народ ніс його через покоління національно-визвольної боротьби, через революції і Майдани, через геноцид та війни. Він є символом суверенітету і незалежності. Символом, дорогим для всіх поколінь українців всього світу.

Сьогодні прапор України – це, найперше, символ мужності й відваги, боротьби за свободу та незалежність нашої Батьківщини. Під ним наші Герої йдуть у бій, здійснюють подвиги, б’ють та палять рашистів. Синьо-жовті стяги майорять на бойових машинах, блокпостах, над бліндажами.

То ж нехай синьо-жовтий стяг і надалі вселяє в серця кожного українця віру в Перемогу над російським агресором.

Ми добре розуміємо, що омріяна заможна та вільна Україна будується кожним із нас -  і в тилу, і на фронті.

Усі разом і кожен особисто відповідальні за долю своєї країни.

Нехай серця кожного наповнюються гордістю за нашу державу, прагненням до єдності та порозуміння, а плідна праця буде надійною запорукою щасливого майбутнього!

Щиро бажаю швидкої ПЕРЕМОГИ нашій країні!

Хай спокій, щастя, любов та добробут запанують в кожному домі!

З повагою,

Начальник Часовоярської міської військової адміністрації Сергій ЧАУС