Заяви на допомогу постраждалі внаслідок підриву Каховської ГЕС можуть подати до 31 жовтня

Дата: 25.08.2023 13:35

До уваги постраждалого населення внаслідок підриву Російською Федерацією греблі Каховської гідроелектростанції!

Набрала чинності  постанова Кабінету Міністрів України від 08 серпня 2023 року № 825 „Про внесення зміни до пункту 8 Порядку надання одноразової матеріальної грошової допомоги постраждалому населенню внаслідок підриву Російською Федерацією греблі Каховської гідроелектростанції” (додається) продовжено до 31 жовтня 2023 року (включно) термін прийому заяв на виплату одноразової матеріальної грошової допомоги постраждалому населенню внаслідок підриву Російською Федерацією греблі Каховської гідроелектростанції у розмірі 5 000 гривень.

За більш детальною інформацією (консультацією) можна звернутись до відділу з питань соціального захисту населення Часовоярської міської ради за телефоном +380663843578 або ел. поштою: 01087@dn.gov.ua