НА ДОНЕЧЧИНІ ПРОЙШЛИ МЕМОРІАЛЬНІ Й УРОЧИСТІ ЗАХОДИ ДО ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

Дата: 24.08.2023 20:01

Сьогодні голова Бахмутської райдержадміністрації, начальник районної військової адміністрації Сергій Кальян узяв участь у заходах до Дня Незалежності України, що проходили за участю очільника Донецької області Павла Кириленка,  керівництва облдержадміністрації.

Квітами й хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять героїв АТО і ООС. Події цієї війни, подвиги захисників України увічнені фотовиставкою «Незламність в об'єктиві».

Під час урочистостей грамотами і подяками Донецької обласної військової адміністрації були відзначені рятувальники, поліцейські,  представники місцевих адміністрацій, комунальних підприємств і установ, які в умовах воєнного часу сумлінно виконують свої професійні обов'язки.

Центральною подією стала вистава Маріупольського драмтеатру «Крик нації», присвячена Василю Стусу, видатному представнику покоління шістдесятників.

У рамках відзначення Дня Незалежності України Донецька область долучилася до всеукраїнського заходу – спецпогашення марки «Україна- Мати». Це черговий мистецький проєкт, який Укрпошта присвятила увічненню боротьби українського народу за свою незалежність  і нашої неминучої Перемоги над агресором.