Відпочинок дітей на базі сучасного рекреаційного комплексу «Іллара» в м. Іршава Закарпатської області

Дата: 11.09.2023 11:54

Шановні батьки Часовоярської громади!!!

Благодійний фонд Торговопромислової палати «Разом з Україною» спільно з Асоціацією дитячого та молодіжного туризму України реалізує Програму психологічної реабілітації та оздоровлення дітей, які постраждали внаслідок агресії російської федерації.

На відпочинок запрошуються діти віком від 10 до 14 років з вразливих категорій населення. Відпочинок дітей триватиме 12 днів та орієнтовний початок в кінці вересня 2023 року на базі сучасного рекреаційного комплексу «Іллара» в м. Іршава Закарпатської області. Професійні дитячі психологи, педагоги та аніматори організували практичні психологічні тренінги, різноманітні майстер-класи, культурні та спортивні заходи. Діти будуть забезпечені належними умовами проживання та 4- разовим харчуванням.

Крім цього, Благодійний фонд візьме всі витрати на організацію переїзду з м. Києва до рекреаційного центру й зворотному напрямку та перебування дитини в рамках проекту. Слід зазначити, що перевезення дітей до м. Києва здійснюється в супроводі батьків (законних представників).

Якщо вас зацікавила інформація, звертайтесь за телефоном 0500395536.