ПРИВІТАННЯ НАЧАЛЬНИКА ЧАСОВОЯРСЬКОЇ МІСЬКОЇ ВІЙСЬКОВОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ З ДНЕМ РЯТІВНИКА

Дата: 17.09.2023 09:14

День рятівника 2022: історія свята, привітання, листівки, прикольні sms —  Укрaїнa — tsn.ua

Щиро вітаю вас з професійним святом - Днем рятівника!

Ви – люди мужньої професії, яка потребує відваги та самовідданості. Ви так само, як і військові, стоїте на передовій захисту життя та здоровʼя українців.

Кожен ваш робочий день ‒ це випробування професіоналізму та сили духу, а кожна ліквідована пожежа та аварія ‒ це врятовані людські життя, збережені матеріальні та культурні цінності.

Прийміть щиру подяку за вірність обовязку, сміливість і витримку, за готовність у будь-який час доби оперативно реагувати на тривожні сигнали та повідомлення, на прохання про допомогу та порятунок.

Зичу вам здоров'я, наснаги та терпіння у вашій нелегкій праці.

Хай завжди оберігає вас образ Пресвятої Богородиці Неопалимої купини, яка є покровителем пожежників та рятувальників та надає допомогу усім, хто потрапив у біду.

Щастя та добра вам і вашим родинам!

Миру та Перемоги!

Начальник Часовоярської міської військової адміністрації Сергій ЧАУС