Готовність Донеччини до опалювального сезону складає в середньому 90%

Дата: 24.09.2023 15:04

Станом на 22 вересня готовність області до опалювального сезону 2023-2024 складає в середньому 90 %. Про це повідомила на брифінгу заступниця директора департаменту житлово-комунального господарства облдержадміністрації Лариса Гусева.

Із запланованих 5421 об`єктів в області вже підготовлено 4869 об`єктів. А саме, житлових будинків із 4386 підготовлено 3904 (89%), готовність об`єктів соцсфери 97%  - 458 з 473 об`єктів, котельні - 87 % (290 з 334), об`єкти водопостачання вже підготовлені на 98% (208 із 217 запланованих).

В минулому році в області працювало 289 котелень, в цьому заплановано запустити 334, на 45 більше.

Підготовка до нового опалювального сезону коштуватиме 312,4 млн гривень, станом на сьогодні витрачено 281 млн гривень. В цілому все іде за планом, згідно з яким на 100-відсоткову готовність в області мають вийти 1 жовтня. Єдине виключення - модульні котельні, які планують встановити у Селідово до 1 грудня (в минулому році це місто не змогли опалювати, зараз це питання вирішується).

У цьому році запуск централізованого опалення планують у 14 громадах. Крім того, в 11 громадах області буде часткове опалення - до мереж теплопостачання будуть підключені соціальні об’єкти, а також багатоквартирні будинки, де це дозволяє належний технічний стан.

Відеозапис брифінгу ви можете подивитись тут: https://youtu.be/3Zl162TLFN0

За матеріалами сайту Донецької облдержадміністрації