До уваги осіб, які хочуть працювати на державній службі та відновлювати країну!

Дата: 03.11.2023 15:56

Постановою Кабінету Міністрів України від 23 травня 2023 року № 524 затверджено Порядок  реалізації експериментального проекту щодо створення резерву працівників державних органів для роботи на деокупованих територіях України.

Мета та завдання Резерву

Метою створення резерву є забезпечення районних, обласних військових адміністрацій, військових адміністрацій населених пунктів, інших державних органів, які утворені або відновили роботу на деокупованих територіях України, персоналом для практичного виконання завдань і функцій держави на цих територіях.

Резерв формується з громадян України, які відповідають вимогам до осіб, які претендують на вступ на державну службу, визначеним Законом України «Про державну службу», та які виявили бажання працювати в державних органах на деокупованих територіях на посадах державної служби.

Чому важлива робота в державних органах на деокупованих територіях?

Державна служба – це робота на благо суспільства та задля добробуту кожного громадянина. А працювати в державних органах на деокупованих територіях – це шанс маленькими кроками творити великі зміни у своїй країні та наближати її перемогу. Це можливість зробити свій внесок у відновлення життя та благополуччя на деокупованих територіях.

Службовці, які працюють в державних органах на деокупованих територіях, мають змогу своєю щоденною роботою будувати нове майбутнє для всієї країни. Адже це робота з високим рівнем особистої участі і відповідальності за прийняття рішень, що впливають на життя людей.

Якщо ви розумієте важливість відновлення деокупованих територій, маєте необхідну кваліфікацію чи хочете спробувати свої сили на державній службі та усвідомлюєте рівень відповідальності цієї роботи – не зволікайте, долучайтеся до Резерву.

Більш детальну інформацію можна отримати за посиланням