ПРИВІТАННЯ НАЧАЛЬНИКА ЧАСОВОЯРСЬКОЇ МІСЬКОЇ ВІЙСЬКОВОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ СЕРГІЯ ЧАУС З НАГОДИ ДНЯ ПРАЦІВНИКА СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ

Дата: 05.11.2023 09:08

Шановні працівники соціальної сфери!

Щорічно в першу неділю листопада ви відзначаєте своє професійне свято. Знаю, що працювати в цій галузі завжди було непросто. Тим більше у наш час, коли стільки життєвих труднощів, негараздів, бід.

До вас у своєму житті звертався, мабуть, кожен. Хтось просто приходив за довідкою, а хтось – за підтримкою у складній ситуації. І ви завжди умієте допомогти, порадити, підтримати. Головне – дати людям відчуття захищеності і впевненості, що вони не самі.

Дякуємо за вашу благородну працю, професіоналізм,  милосердя,  чуйність і терпіння, які проявляєте щодня. Ви – надійний тил і найкраща команда.

Зичу, щоб ваші внутрішні сили і оптимізм ніколи  не вичерпувались, міцного здоров’я, домашнього затишку і тепла, щастя й радості, витримки та енергії і щирої вдячності за Ваші хороші справи.

Хай Вам щастить завжди та в усьому. Зі святом!

Начальник Часовоярської міської військової адміністрації Сергій ЧАУС