ВІТАННЯ НАЧАЛЬНИКА ЧАСОВОЯРСЬКОЇ МІСЬКОЇ ВІЙСЬКОВОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ІЗ ВСЕУКРАЇНСЬКИМ ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ КУЛЬТУРИ ТА МАЙСТРІВ НАРОДНОГО МИСТЕЦТВА

Дата: 09.11.2023 12:35

9 листопада – Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва

Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва!

Від щирого серця вітаю вас з професійним святом.

В такий тяжкий для країни та для кожного українця час ви даєте щиру віру у хороше майбутнє, надихаєте на боротьбу, звеличуєте нашу Україну! Культура в час війни – це справжня надія, неоціненний скарб народу, який необхідно плекати та берегти.

Глибоко шануючи ваш неоціненний внесок у відтворення, збереження і примноження безцінних духовних скарбів українського народу, велика подяка вам за популяризацію культурних традицій серед талановитих дітей і молоді, а також за їхнє залучення до багатовікових культурних традицій нашої країни, за вашу незламну силу духу, посмішку крізь сльози і нескінченний запас патріотизму, який ви проявляєте.

Ваша підтримка і розуміння, ініціативність і активна творча думка є запорукою збереження неповторності культури Часовоярської міської територіальної громади як незначної, але такої важливої частини всенародної історії розвитку духовності.

Бажаю вам рясних здобутків на творчій ниві, присвячених Україні та Часовоярській громаді, на всеукраїнському та міжнародному рівнях. Нехай здоров’я, добробут та благополуччя будуть вірними супутниками життя!

З повагою,

Начальник Часовоярської міської військової адміністрації Сергій ЧАУС