Гуманітарний центр Часовоярської міської військової адміністрації «Мій Часів Яр у Києві» вшанували памʼять жертв Голодомору

Дата: 25.11.2023 18:04

25 листопада 2023 року Гуманітарний центр Часовоярської міської військової адміністрації «Мій Часів Яр у Києві» провів годину-спомин «Реквієм за тими, що мали зватись гордо - українці». До заходу долучились заступник начальника Часовоярської міської військової адміністрації Руслан Прийменко та заступник міського голови Часовоярської міської ради Євгеній Дмітрієв, а також ВПО з міста Часів Яр, шо нині проживають в місті Київ та області. Часовоярці обʼєдналися для того, щоб вшанувати памʼять жертв Голодомору біля скульптури «Гірка памʼять дитинства», що є символом памʼяті про дітей, убитих голодом під час геноциду української нації у 1932-1933 роках, а також тих, хто вижив, але не мав дитинства.

Також присутні відвідали Національний музей «Меморіал жертв Голодомору» та долучились до загальнонаціональної хвилини мовчання у памʼять про тих, хто загинув від голоду у 1921-1923,1932-1933  та 1946-1947 роках.