ПРИВІТАННЯ НАЧАЛЬНИКА ЧАСОВОЯРСЬКОЇ ВІЙСЬКОВОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ З ДНЕМ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

Дата: 06.12.2023 10:02

День Збройних Сил України - свято тих, хто захищав та нині захищає нашу землю від ворогів.
Це день гордості за чоловіків і жінок, які захищають свободу і незалежність України. День вдячності тим, хто на передовій і в тилу, військовим медикам і капеланам, які підтримують наших героїв.
Захисники та захисниці нашої держави, спадкоємці слави українського козацтва! Прийміть щирі вітання з Днем Збройних сил України!
Ви - меч і щит України, наша опора і захист.
Щира вдячність та повага вам наші Герої за кожен відстояний клаптик рідної землі, за кожну врятовану долю. Ваша воля до життя, гідність та честь, сміливість, незламність та справжній патріотизм - приклад для майбутніх поколінь.
Хай віра українців оберігає вас, а любов до країни не вичерпується навіть у найскладніші миті!
Дякуємо та безмежно віримо у кожного з вас!
Бажаю вам швидкого повернення до своїх родин з перемогою, а також міцного здоров’я.
Вічна пам'ять та слава захисникам, які поповнили небесне військо...
Слава Україні!
Героям слава!