15 ГРУДНЯ – ДЕНЬ ПРАЦІВНИКІВ СУДУ

Дата: 15.12.2023 12:09

15 грудня – День працівників суду

Шановні судді та працівники апаратів судів! Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята!

На ваших плечах лежить велика відповідальність. Адже від ефективного функціонування судової гілки влади значною мірою залежить стабільність у державі й довіра громадян до всіх її інститутів. Впевнені, що ви на своєму місці робите все для того, щоб забезпечити ефективний захист прав, свобод і законних інтересів кожного громадянина.

Нині вам доводиться працювати у нелегкі часи, в умовах повномасштабної війни, повітряних тривог та обстрілів. Водночас, незважаючи на всі труднощі, ви демонструєте беззастережне служіння закону і щоденну стійкість. Ваша праця має ключове значення для розбудови України як суверенної, демократичної та правової держави, в якій панує правовладдя.

Бажаємо незмінних принципів справедливості та безсторонності, а кожне питання нехай завершується чесним вироком. Нехай правосуддя завжди тріумфує, а закон і чесність правлять Україною.

Зичимо міцного здоров’я, бравих сил, миру та добробуту.

Нехай наша спільна праця наблизить Перемогу!