22 ГРУДНЯ – ДЕНЬ ЕНЕРГЕТИКА!

Дата: 22.12.2023 09:14

1

В Україні 22 грудня відзначають День енергетика – професійне свято працівників енергетики та електротехнічної промисловості.

В умовах повномасштабної війни робота енергетиків набула особливого значення, адже ворог атакує енергетичну інфраструктуру та прагне залишити українців без світла. Після численних атак загарбника енергетики всі сили й ресурси спрямовують на ліквідацію аварій, забезпечують стійкість енергетичної системи, щоб люди мали вдома світло, а з ним і воду та тепло.

Щиро вітаємо працівників електростанцій, інженерів, ремонтників, допоміжний персонал і дякуємо за сумлінну і самовіддану працю в екстремальних умовах.

Бажаємо вам міцного здоров’я, добра і благополуччя. Ви заряджаєте енергією кожний наш день, тож хай і ваш день буде наповнений світлом, теплом і енергією наших щирих привітань.

Миру і Перемоги!