ВІТАННЯ НАЧАЛЬНИКА ЧАСОВОЯРСЬКОЇ МІСЬКОЇ ВІЙСЬКОВОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ З НАГОДИ ДНЯ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ

Дата: 22.01.2024 09:06

Соборна і неподільна – це про Україну. Щороку 22 січня в день проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки Україна відзначає День Соборності. Сьогодні, ми – українці, як 105 років тому, боремося за право бути самостійними, незалежними, вільними громадянами своєї суверенної держави. Росія вкотре прагне знищити нашу державність і окупувати наші землі. Та доленосні події 1918-1919 років добре навчили нас, наскільки важливо об’єднатися та згуртуватися заради спільної мети. Україна була і залишається соборною державою, а її народ єдиний у  своїй боротьбі проти російського окупанта. Ми добре зрозуміли, що лише в єдності ми – сила. І сьогодні ми довели це всьому світу і насамперед собі.

Тож нехай цей день утвердить нас в єдності, вірі та патріотизмі і додасть кожному наснаги до боротьби і праці задля перемоги, блага, розбудови та процвітання нашої української держави.

Наша єдність – наша зброя!

Слава Україні!

Героям Слава!