Інтеграція та працевлаштування ВПО на новому місці

Дата: 25.02.2024 10:34

Інтеграція переселенців на новому місці обов’язково передбачає пошук роботи. Знайти її буває непросто. На допомогу приходить служба зайнятості, яка реалізує ряд сервісів і послуг, що сприяють працевлаштуванню ВПО в приймаючих громадах.

Так, у пошуках роботи до Торецького міського центру зайнятості звернулася переселенка Любов Дригола. Жінка мала досвід роботи в торгівлі понад 20 років. Безробітній запропонували підвищити кваліфікацію на курсах цільового призначення в центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. Після закінчення курсів фахівці допомогли скласти резюме та організували співбесіду з роботодавцем - ФОП Катериною Пономаренко.

Співбесіда пройшла успішно. Пошукачка була працевлаштована.

За однією з активних програм підтримки роботодавців підприємиця отримає компенсацію витрат на оплату праці за працевлаштування ВПО.

Більш детально про умови отримання фінансової підтримки роботодавцям за постановою КМУ від 20.03.2022 № 331 на сайті Державного центру зайнятості: https://t1p.de/bpa97

Call-центр Донецького обласного центру зайнятості: 0-800-33-61-67.