Повідомлення про початок проведення громадського обговорення щодо перейменування вулиць, провулків та інших об’єктів топонімії Часовоярської міської територіальної громади

Дата: 29.02.2024 10:00

Шановні жителі Часовоярської міської територіальної громади!

Повідомляємо про початок проведення громадського обговорення щодо перейменування вулиць, провулків та інших об’єктів топонімії Часовоярської міської територіальної громади у формі електронних консультацій з громадськістю.

Організатором заходу є Часовоярська міська військова адміністрація Бахмутського району Донецької області.

До участі в обговоренні запрошуються фізичні та юридичні особи Часовоярської  міської територіальної громади, а також громадські об`єднання, що не є юридичними особами.

Основна цільова група, на яку поширюватиметься, всі мешканці Часовоярської міської територіальної громади

Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення щодо перейменування вулиць, провулків та інших об’єктів топонімії Часовоярської міської територіальної громади у формі електронних консультацій з громадськістю оприлюднені на офіційному сайті Часовоярської міської військової адміністрації.

Для консультацій з питань, винесених на громадське обговорення, електронна пошта 01073@dn.gov.ua

Для участі в обговоренні Часовоярська міська військова адміністрація пропонує:

-Заповнити Google – форму за посиланням

https://forms.gle/bWk6uN6vH4ffYxsr6 (зазначаємо, для заповнення форми потрібно проголосувати за перейменування об’єктів топонімії відповідно до пропозицій);

ВАЖЛИВО:

- форма заповнюється виключно українською мовою;

- образливі та неконструктивні коментарі видаляються;

- громадське обговорення триватиме з 29.02.2024 до 10.03.2024 року .

Перелік вулиць, провулків  Часовоярської міської територіальної громади, що підлягають перейменуванню