«ЗРОБЛЕНО В УКРАЇНІ»: УСІ В ПЛЮСІ, КОЛИ КУПУЄШ УКРАЇНСЬКЕ

Дата: 03.04.2024 12:50

Кампанія «Зроблено в Україні» покликана привернути увагу українців до українських виробників і спонукати більше купувати продукцію українського виробництва, а також відкривати власні підприємства, щоб посилювати економіку країни. Тобто «плюсувати своє» всіма способами, допомагаючи країні вистояти.

Купуючи продукцію українських виробників, українці не лише прямо підтримують економіку країни, але й безпосередньо платять зарплати людям, які працюють на підприємствах, роблять можливою підтримку армії та функціонування лікарень, громадських просторів.

Купувати продукцію українського виробництва — це стимулювати свою, а не чужу економіку. Це важливо як на побутовому рівні, коли купуєш одяг чи продукти в магазині, так і під час великих закупівель через тендери.

У середньому до 40% вартості продукції українського виробництва повертається в бюджет країни у вигляді зарплат, податків і платежів у Пенсійний фонд; ці податки підтримують Сили безпеки й оборони під час війни.

Цей ефект впливу на економіку та суспільство є настільки суттєвим і відчутним, що можна сміливо говорити про те, що, купуючи українське, ми буквально «плюсуємо своє».