НАВЧАННЯ ТА РОБОТА: ДЛЯ ВЕТЕРАНІВ І ЧЛЕНІВ ЇХНІХ СІМЕЙ СТАРТУВАЛА НОВА ПРОГРАМА

Дата: 16.04.2024 18:25

Ветерани, ветеранки та їхні близькі родичі, а також родини чинних військових можуть опанувати нову професію та стати професійними електромонтерами чи електромонтерками з обслуговування підстанцій.

Триває відбір заявок на участь у програмі з навчання та працевлаштування «Разом», яку реалізує Національна енергетична компанія «Укренерго» спільно з Українським ветеранським фондом за підтримки Lobby X, Veteran Hub та The Israel Trauma Coalition (ITC).

Для участі в програмі не потрібно мати профільну освіту, знання з питань енергетики, досвід роботи. Програма створена для людей, які не мають навичок і знань для побудови кар’єри в енергетичному секторі, проте бачать свої перспективи саме у цій галузі.

Учасникам програми пропонують:

офіційне працевлаштування та оплату праці з першого дня навчання;
освітню програму, затверджену Міністерством освіти;
безплатний курс навчання тривалістю 20 тижнів, який передбачає проживання, харчування та проїзд до навчального центру в передмісті           м. Вінниця.

Упродовж трьох тижнів учасники здобуватимуть теоретичні знання у навчальному центрі, після чого на них чекає оплачуване стажування на робочому місці до вересня.

Опановуючи нову професію за фахом «електромонтер / електромонтерка з обслуговування підстанцій», ви навчитеся:

обслуговуванню обладнання електропідстанції;

забезпеченню оптимального режиму роботи за основними параметрами (напруга, навантаження, температура тощо);

контролю за станом та режимом роботи обладнання електропідстанції;
діагностиці й усуненню несправностей в роботі обладнання мережі;

впорядкуванню документації і веденню добової відомості згідно зі стандартами компанії.

Заявки на участь у програмі можна подавати до 19 квітня включно, оголошення результатів відбору – до 1 травня, початок навчання – вже у травні.

Детальніше про програму на сайті НЕК «УКРЕНЕРГО» за посиланням: https://ua.energy/together.html