ЗВЕРНЕННЯ НАЧАЛЬНИКА ЧАСОВОЯРСЬКОЇ ВІЙСЬКОВОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ З НАГОДИ ДНЯ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ ТРАГЕДІЇ

Дата: 26.04.2024 09:12

Шановні учасники ліквідації наслідків аварії

на Чорнобильській атомній електростанції!

Жахливі події, що відбулись 38 років потому на Чорнобильській АЕС, залишаться в пам’яті, як сучасних, так і наступних поколінь. Ця катастрофа є пекучим болем для всієї України та частини Європи.

У 2022 році через військову агресію рф мало не повторилася трагедія світового масштабу, коли з 24 лютого до 31 березня Чорнобильська АЕС була окупована російськими військами.

Цей день вкотре нагадує про важливість особливих заходів безпеки у сфері використання атомної енергетики. Особливо зараз, коли Україна чинить спротив російському вторгненню, а окупанти погрожують усьому світові новою ядерною катастрофою.

Сподіваємось, що прогресивне людство допоможе стримати агресора,  всі разом захистимо від  ядерної катастрофи Україну і наш спільний дім – Землю.

Сьогодні ми вшановуємо тих, хто пожертвував своїм здоров’ям та згадуємо тих, хто заплатив власним життям, захищаючи нас від атомного лиха. Вони пішли від нас, покинувши своїх близьких, в серцях яких залишилися назавжди величезний жаль та смуток.

Глибока шана та щира подяка усім ліквідаторам, хто зробив вагомий внесок у справу подолання наслідків Чорнобильської катастрофи!

Вічна пам’ять тим, хто віддав життя, зупиняючи ядерний смерч і відвів біду від прийдешніх поколінь.

Хай залишиться у минулому й ніколи не повториться жах чорнобильської катастрофи.

Бажаю вам, вашим рідним та близьким мирного неба, міцного здоров’я, щастя і добробуту!

Начальник Часовоярської міської

військової адміністрації                     Сергій ЧАУС