Знання - ключ до безпеки на роботі

Дата: 30.04.2024 14:35

Як показують результати аналізу нещасних випадків на робочих місцях, частою причиною травмування, включаючи випадки з летальним наслідком, є недостатнє або неналежне навчання з охорони праці.

👨💼 Роботодавці, ви знаєте, що важливо правильно навчити своїх працівників безпеці на роботі та наданню першої домедичної допомоги. Це ваш обов’язок і ключ до успіху вашого бізнесу, особливо в умовах війни.

(рекомендації щодо безпечного виконання окремих видів робіт у період воєнного стану ви можете знайти на інформаційному порталі Держпраці за посиланням https://pratsia.in.ua/safe_work.php)

👷 Працівники, пам’ятайте: ваше здоров’я і безпека - це найважливіше! Навчання з безпеки праці допомагає уникнути небезпек або знизити ризик травмування, особливо в умовах війни. Пам’ятайте, що крім прав є ваші обов’язки, серед яких головним є зобов’язання стежити за безпекою вас і ваших колег під час виконання роботи. Завжди дотримуйтеся правил безпеки.

Разом ми маємо пам’ятати, як важливо бути безпечними на роботі!