1 ТРАВНЯ – МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ПРАЦІ
Першотравень - це не просто свято весни і праці. Це свято історично утворилося, як день боротьби працівників за свої права, свято миру і вільної праці, яке стало в Україні традиційним. Але упродовж останніх років ми відзначаємо цей день, виконуючи трудові обов’язки там, де це потрібно країні і кожній людині. В умовах військового стану, ми чудово розуміємо, що треба працювати задля зміцнення обороноздатності нашої країни, життєзабезпечення людей, адже потрібен і хліб, і електроенергія, і забезпечення житлово-комунальними послугами та ще багато чого важливого для нормального життя людей.
Праця – це основа життєдіяльності будь-якої країни, і вона має бути оцінена і звеличена.
Велика подяка всім, хто щоденно на своєму робочому місці сумлінною працею наближає нашу Перемогу!
Нехай це чудове свято додасть нам наснаги, оптимізму і впевненості у власних силах, допоможе осягнути глибину життєствердних ідеалів добра і справедливості. Хай першотравневі свята принесуть радість та задоволення!
Вітаємо з Міжнародним днем праці!
Доброго всім здоров’я, мирного неба і перемоги над ворогом!