ПРИВІТАННЯ НАЧАЛЬНИКА ЧАСОВОЯРСЬКОЇ МІСЬКОЇ ВІЙСЬКОВОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ З ДНЕМ ЄВРОПИ

Дата: 09.05.2024 09:05

Шановні мешканці Часовоярської міської територіальної громади!!

Щиро вітаю вас з Днем Європи!

Цей день є незмінним підтвердження цілей нашої нації стати не лише географічною частиною Європи, а й гордим представником європейської спільноти. І, безсумнівно, Україна вже має право на статус кандидата на членство в ЄС, враховуючи роки прогресивної реалізації Угоди про асоціацію.

Та сьогодні український народ героїчно відстоює від рашистської навали демократію, свободу, історію, людські життя та мрії усієї прогресивної Європи. В ці темні часи ЄС стоїть поруч з Україною, підтримуючи наш вибір європейського майбутнього.

Сьогодні європейський вимір є потужним стимулом для модернізації національної економіки, створення додаткових можливостей для виходу українських підприємств на зовнішній ринок та залучення інвестицій.

Тож нехай це свято нагадує нам, що Європа починається із кожного з нас.

Вірю, що ми зможемо пройти через будь-які труднощі, якщо триматимемось разом, якщо головними для нас залишаться принципи поваги до людської гідності, демократії та верховенства права. Зичу усім нам єдності та незламної віри у перемогу України!

Начальник Часовоярської міської

військової адміністрації                     Сергій ЧАУС