З 1 червня припиняється дія централізованого механізму виплати житлових субсидій та пільг

Дата: 20.05.2024 15:06

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 7 березня 2022 року

№ 215 “Про особливості нарахування та виплати грошових допомог, пільг та житлових субсидій на період дії воєнного стану” (далі – постанова), громадянам, які у 2022 році проживали на тимчасово окупованих територіях або територіях активних бойових дій, де структурні підрозділи з питань соціального захисту населення не мали можливості здійснювати свої повноваження, пільги і житлові субсидії виплачувалися централізовано.

Звертаємо увагу, що з червня 2024 року припиняється дія централізованого механізму виплати житлових субсидій і пільг на підставі прийнятої 8 травня 2024 року Урядом постанови № 521.

Акцентуємо увагу, що для продовження отримання зазначених виплат необхідно звернутись до органів Пенсійного фонду України із заявами про призначення житлової субсидії або пільги.