ПОСЛУГИ ДЛЯ ВПО ВІД СЛУЖБИ ЗАЙНЯТОСТІ

Дата: 22.05.2024 15:27

Державна служба зайнятості пропонує багато можливостей для забезпечення внутрішньо переміщених осіб роботою, в тому числі програми перекваліфікації, створення власного бізнесу, тимчасової зайнятості тощо.

Пропонуємо скористатись сучасними сервісами та послугами:

1. Працевлаштування

⦁    Індивідуальний підбір роботи з урахуванням освіти, професійного досвіду, побажань.

⦁    Онлайн-сервіси з пошуку роботи: Єдиний портал вакансій та Електронний кабінет шукача роботи.

⦁    Можливість участі у суспільно корисних та інших роботах тимчасового характеру.

2. Професійне навчання

⦁    Навчання безробітних на замовлення роботодавця за робітничими професіями, які мають попит на ринку праці.

⦁    Отримання ваучера, що дає змогу безоплатно підвищити свій професійний рівень.

3. Надання грантів для створення або розвитку власної справи

⦁     Програма «Власна справа» - розмір мікрогрантів становить від 50 до 250 тисяч гривень.

⦁     Програма «Грант для ветеранів» - розмір гранту від 250 тисяч до 1 мільйона гривень.

Подача заявок на грантові програми відбувається через портал Дія. Умовою отримання грантів є створення робочих місць.

4. Програми підтримки роботодавців, що беруть на роботу ВПО

⦁    Підтримка роботодавця у вигляді компенсації на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб.

⦁    Компенсація витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб внаслідок проведення бойових дій під час воєнного стану в Україні.

Якщо вам потрібна допомога у пошуках роботи, звертайтеся до наших фахівців https://t1p.de/2u2np або телефонуйте до call-центру Донецького обласного центру зайнятості за номером: 0-800-33-61-67.

За інформацією Донецької обласної служби зайнятості