ЗАПРОШУЄМО ВЕТЕРАНІВ ДОЛУЧИТИСЯ ДО ПРОЄКТУ «ДРАЙВЕРИ», ЯКИЙ ДОПОМАГАЄ ВЕТЕРАНАМ З ІНВАЛІДНІСТЮ ВНАСЛІДОК ВІЙНИ ЗНОВУ СІСТИ ЗА КЕРМО!

Дата: 24.05.2024 18:01

До уваги ветеранів!

Запрошуємо долучитися до проєкту «Драйвери», який допомагає ветеранам з інвалідністю внаслідок війни знову сісти за кермо!

Мета проєкту:

сприяти реінтеграції та поверненню до активного соціального і професійного життя ветеранів;

допомогти їм опанувати навички ручного керування автомобілем.

Навчання безкоштовне!

Хто може взяти участь:

ветерани, які отримали інвалідність через поранення, ампутацію кінцівок внаслідок участі в бойових діях.

Як зареєструватися:

заповніть анкету за посиланням:

Проєкт створений ГО «Центр зайнятості Вільних людей» за підтримки ІСАР Єднання в межах проєкту «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства», що реалізується ІСАР Єднання у консорціумі з Українським незалежним центром політичних досліджень та Центром демократії та верховенства права завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID), та у межах програми конкурсів «ВАРТО: ЄДНАННЯ», яка фінансується за кошти державного бюджету через Український ветеранський фонд Міністерства у справах ветеранів України.

Разом до перемоги!