ПРИВІТАННЯ НАЧАЛЬНИКА ЧАСОВОЯРСЬКОЇ МІСЬКОЇ ВІЙСЬКОВОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ З ДНЕМ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

Дата: 01.06.2024 09:01

Дорогі діти! Шановні батьки!

У перший день літа Україна разом зі світовою спільнотою відзначає Міжнародний день захисту дітей. Але свято не таке, як зазвичай. Прикро, що сьогодні українські діти вчаться жити в умовах нової реальності. Підступна війна розділила життя дітей України та їх батьків на «до» і «після».

Повномасштабне збройне вторгнення ворожої держави завдало відчутних втрат нашій Батьківщині. Війна не шкодує нікого, та найбільше страждають діти. В них відбирають найголовніше – здатність насолоджуватися життям, радіти кожному дню, щиро посміхатися. Зараз усі маленькі українці тривожно прислухаються до навколишніх звуків, боячись почути сирену, звуки вибухів та постріли.

Діти України не повинні страждати від бойових дій, бачити жахіття війни. Вони мають жити в щасливій європейській країні й не знати, що таке жорстокість, біль та насильство. Тож усіма своїми діями ми, дорослі українці, повинні наближати перемогу над спільним ворогом, підтримувати наших героїв-захисників заради миру в Україні, заради щасливого майбутнього, найдорожчого, що у нас є – дітей!

У цей день хочу подякувати усім, хто опікується дитячими долями: батькам, вихователям, вчителям, усиновлювачам, опікунам, піклувальникам!

Щиро зичу найжаданішого – мирного неба, а ще – добробуту і спокою всім родинам Часовоярської громади. Усім нашим діткам – здоров'я, радості і люблячих батьків поруч. Бажаю кожній дитині щасливого майбуття під мирним небом України!

З повагою,

начальник Часовоярської міської військової адміністрації Сергій ЧАУС