Стань учасником конкурсу «Стежками України»

Дата: 19.06.2024 19:45

Літо – час подорожей, активного відпочинку. Педагоги Донецького обласного еколого-натуралістичного центру запрошують учнів закладів освіти області разом з батьками долучитися до обласного конкурсу «Стежками України».

За умовами конкурсу учасники повинні створити авторський відеоролик, у якому показати унікальність і неповторність природи України, розкрити еколого-краєзнавчі особливості регіону, у якому здійснено відеозйомку. Кожен зможе проявити себе як блогер, відеооператор, режисер, дослідник, долучитися до екологічного руху в Україні, навчитися виявляти екологічні проблеми та визначати шляхи їх вирішення.

Популяризуй Україну як країну з великим природно-ресурсним потенціалом, веди екоблог, створюй якісний контент, активізуй екологічний рух через знайомство з унікальним ботанічним і зоологічним розмаїттям різних куточків країни! Спостерігай, вивчай, твори!

Подробиці участі у конкурсі за QR-кодом на малюнку.

За матеріалами сайту Донецької облдержадміністрації