УВАГА! ВІДБУДЕТЬСЯ ПУБЛІЧНЕ ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ НА ТЕМУ: «ВПРОВАДЖЕННЯ В ГРОМАДАХ ОБЛАСТІ ІНСТРУМЕНТІВ ГРОМАДСЬКОЇ УЧАСТІ»

Дата: 24.06.2024 17:24

01 липня 2024 року о 13.00 в онлайн-форматі на платформі Google Meet відбудеться засідання за круглим столом на тему: «Впровадження в громадах області інструментів громадської участі».

До участі у публічному громадському обговоренні можуть долучатися органи місцевого самоврядування, громадяни, представники соціальних груп населення, а також суб’єкти господарювання, інститути громадянського суспільства та інші зацікавлені суб’єкти, консультативно-дорадчі органи, які створені при органах державної влади та органах місцевого самоврядування і представляють інтереси громадян і суб’єктів господарювання.

Для участі у публічному громадському обговоренні необхідно до 28.06.2024 зареєструватися за посиланням: https://forms.gle/jShvGSmKFzCdQdDq9 .

Письмові пропозиції та зауваження від фізичних і юридичних осіб, їх об’єднань приймаються до 10.07.2024 в електронному вигляді на адресу: 00237@dn.gov.ua .