ПРИВІТАННЯ НАЧАЛЬНИКА ЧАСОВОЯРСЬКОЇ МІСЬКОЇ ВІЙСЬКОВОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ З ДНЕМ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ

Дата: 15.07.2024 09:15

Шановні мешканці Часовоярської міської територіальної громади!

Вітаю вас з національним святом – Днем Української Державності!

Шлях становлення Української Державності був складний та тернистий. Українці століттями відстоювали свої права на розвиток, формування національних ідей, збереження етнічних цінностей та незалежність в цілому. І як не дивно, в 21 сторіччі ми знову захищаємо Батьківщину від окупації, свої права на існування.

Але завдяки мужності та патріотизму українського народу, його силі та волі, Україна є і буде незалежною європейською державою! Жодні загарбники, скільки б сил вони не вкладали у спроби зломити та окупувати Україну, не будуть мати успіху! Я переконаний у цьому.

У День Української Державності прийміть мої щирі вітання. Нехай ваші серця сповняться вірою у нашу ПЕРЕМОГУ. Допомагаймо ЗСУ та тримаймо стрій!

Все буде Україна!

З повагою,