Часовоярська міська рада
Донецька область, Бахмутський район

Надання допомоги людям з обмеженими можливостями у гуманітарному центрі «Мій Часів Яр у Кременчуці»

Дата: 13.08.2025 11:00
Кількість переглядів: 101

На зображенні може бути: 1 особа та текст

Упродовж липня 2025 року гуманітарний центр Часовоярської міської військової адміністрації «Мій Часів Яр у Кременчуці» продовжив роботу з підтримки людей з обмеженими можливостями, які потребують спеціальних засобів догляду.

В межах цієї діяльності було передано необхідні гігієнічні та доглядові засоби для осіб, що перебувають у складних життєвих обставинах та потребують постійної допомоги.

Надання допомоги здійснено за підтримки Представництва CARE Deutschland в Україні – «CARE Ukraine». Така співпраця дозволяє забезпечити системну підтримку вразливих категорій населення, підвищити якість їхнього повсякденного життя та сприяти збереженню здоров’я.



« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь