Часовоярська міська рада
Донецька область, Бахмутський район

Благодійний фонд «Право на захист» продовжує надавати правову допомогу мешканцям Часовоярської громади

Дата: 05.09.2025 11:00
Кількість переглядів: 65

Фото без опису

У межах роботи мобільного гуманітарного центру «Мій Часів Яр» триває співпраця з благодійним фондом «Право на захист», який здійснює виїзні консультації для внутрішньо переміщених осіб.

Під час останніх квартальних зустрічей, організованих Часовоярською міською військовою адміністрацією в містах Умань та Вінниця, фахівці фонду надали кваліфіковані юридичні та правові консультації мешканцям громади. Учасники мали змогу отримати роз’яснення з важливих питань, що стосуються соціального захисту, оформлення документів та реалізації своїх прав у нинішніх умовах.

Часовоярська міська військова адміністрація висловлює подяку благодійному фонду «Право на захист» за високий професіоналізм, небайдужість і системну роботу, спрямовану на підтримку громадян у складних життєвих обставинах.

Спільні зусилля державних структур і партнерських організацій дають можливість забезпечити мешканців громади необхідними знаннями та ресурсами, що є важливим кроком у справі захисту прав і гідності кожної людини.



« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь