Часовоярська міська рада
Донецька область, Бахмутський район

У Кременчуці переселенці з Часів Яру отримали консультації від спеціаліста ГУ Пенсійного фонду України в Донецькій області

Дата: 29.09.2025 15:00
Кількість переглядів: 35

Фото без опису

У вересні 2025 року внутрішньо переміщені особи з Часів Яру, зареєстровані в гуманітарному центрі Часовоярської міської військової адміністрації «Мій Часів Яр у Кременчуці», мали можливість отримати консультації з питань пенсійного забезпечення та соціальних виплат.

Кваліфіковані роз’яснення надала фахівець Головного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області Ганна Кириченко. Під час зустрічі були опрацьовані найпоширеніші питання, що цікавили громадян, зокрема:

  • порядок перерахунку та призначення пенсій;

  • отримання субсидій та пільг;

  • використання електронних сервісів Пенсійного фонду України.

Учасники заходу мали змогу поставити індивідуальні запитання та отримати необхідні роз’яснення щодо своєї ситуації.

Часовоярська міська військова адміністрація дякує Головному управлінню Пенсійного фонду України в Донецькій області за співпрацю та підтримку громадян Часовоярської громади, які перебувають у статусі внутрішньо переміщених осіб.



« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь