Родини ВПО Часовоярської громади відвідали поетичну виставу-казку у Києві

5 жовтня 2025 року родини внутрішньо переміщених осіб, зареєстровані у гуманітарному центрі Часовоярської міської військової адміністрації «Мій Часів Яр у Києві», відвідали поетичну виставу-казку «Троянда пустелі або Велика війна квітів».
Театральне дійство, створене Театром української традиції «Дзеркало» під керівництвом Володимира Петранюка, відбулося за підтримки Київського інтеграційного хабу, Департаменту соціальної та ветеранської політики КМДА, а також за сприяння Міської військової адміністрації м. Часів Яр.
У виставі ожив чарівний сад, де квіти — Мальва, Сонях, Чорнобривець, Барвінок і Калина — разом із загадковою гостею Аденією долають випробування та навчаються єдності й відваги у протистоянні злу. Через поетичне слово, музику й образи герої вистави передали глибокі теми краси, гідності та свободи.
Захід мав не лише культурне, а й важливе соціальне значення, адже подібні ініціативи сприяють емоційній підтримці внутрішньо переміщених родин, створюють атмосферу спільності та довіри, допомагають дітям і дорослим відчути себе частиною культурного життя столиці.
Часовоярська міська військова адміністрація висловлює подяку всім організаторам і партнерам заходу за увагу, підтримку та турботу про родини з Часів Яру, які тимчасово проживають у Києві.




