Часовоярська міська рада
Донецька область, Бахмутський район

Видача гуманітарної допомоги для внутрішньо переміщених осіб у Харкові

Дата: 15.12.2025 16:00
Кількість переглядів: 104

Фото без опису

14 грудня 2025 року у місті Харків відбувся черговий захід з надання гуманітарної допомоги для внутрішньо переміщених осіб з Часовоярської, Очеретинської та Званівської громад. Пункт видачі функціонував у межах програми «Мій Часів Яр».

Допомогу було надано за підтримки Благодійного фонду Едуарда Мкртчана, який протягом тривалого часу послідовно сприяє забезпеченню потреб мешканців громади у складних життєвих обставинах.

У межах видачі гуманітарної допомоги громадяни отримали продуктові набори та речі першої необхідності. Кожне звернення було взято до уваги, а допомога надана відповідно до потреб сімей та окремих осіб.

Часовоярська міська військова адміністрація висловлює вдячність Благодійному фонду Едуарда Мкртчана за постійну підтримку, організаційний супровід та увагу до потреб громадян. Співпраця з партнерами дозволяє забезпечувати внутрішньо переміщених осіб необхідними ресурсами та сприяє підвищенню рівня соціальної підтримки в громаді.



« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь