Відділ культури, спорту, сім’ї та молоді міської ради

Юридична адреса: м. Часів Яр,

Графік роботи: понеділок – четвер з 8.00 до 17.00, п’ятниця з 8.00 до 16.00 (перерва з 12.00 до 12.48)

Стислий перелік функцій відділу:

1. Реалізація державної політики у сфері культури, спорту, мистецтва, охорони культурної спадщини, сім’ї та молоді.
    2. Забезпечення вільного розвитку культурно-мистецьких процесів, доступності всіх видів культурних послуг і культурної  діяльності для кожного громадянина.
    3. Сприяння відродженню та розвитку традицій і культури української   нації, етнічної, культурної і мовної самобутності корінних народів і національних меншин; захисту прав професійних творчих працівників, соціальному захисту працівників  установ  та організацій у сфері  культури, спорту, мистецтва, охорони культурної спадщини та бібліотечної справи, а також споживачів культурного і мистецького продукту,  встановлення  контролю за його якістю.
    4. Сприяння загальнонаціональній  культурній консолідації суспільства,   формуванню цілісного культурно-інформаційного простору, захисту та просуванню  високоякісного і різноманітного культурного продукту.
    5. Сприяння розвитку видів спорту, визначених в Україні;
    6. Забезпечення соціального захисту, охорони життя, здоровя та захисту прав учасників фізкультурно – спортивного процесу.
    7. Організація   і проведення  фізкультурно-спортивних заходів серед широких верств населення,   залучення їх до  занять   фізичною    культурою та  спортом,   забезпечення пропаганди здорового способу життя.
    8. Участь у розробленні та виконанні програм розвитку культури,  спорту,   мистецтва, охорони культурної спадщини та бібліотечної справи.
    9. Сприяння молодіжним та іншим громадським організаціям у проведенні ними роботи з питань сім’ї та молоді.
    10. Виконання програм і здійснення заходів, спрямованих на забезпечення соціального та правового захисту сім’ї, молоді, рівних прав і можливостей для участі жінок та чоловіків у політичному, економічному і культурному житті, запобігання насильству в сім’ї.

Склад штату працівників та розподіл обов’язків: