Дата: від до Скинути

ЗАПРОШУЄМО ДОЛУЧИТИСЬ ДО МІЖНАРОДНОЇ АКЦІЇ — ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ПРИБИРАННЯ “WORLD CLEANUP DAY” В УКРАЇНІ

З метою формування культури чистоти і дбайливого ставлення до довкілля, поліпшення екологічної ситуації України, спільного прагнення до кращого майбутнього в розбудові екологічного сектору Всеукраїнський молодіжний рух Let’s do it Ukraine проводить щорічну міжнародну екологічну акцію з прибирання зелених зон та благоустрою територій - Всесвітній день прибирання “World Cleanup Day” в Україні.

13:26 16.09.2021

ПОЗАЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ СЕСІЇ 7 СКЛИКАННЯ

13 вересня 2021 року  о 10.00 годині відбудеться позачергове пленарне засідання сесії Часовоярської міської ради 7 скликання у залі засідань Часовоярської міської ради, за адресою: 84551, Донецька область Бахмутський район,  м. Часів Яр, вул. Цілинників, буд. 1.

20:05 10.09.2021

Щиро вітаємо з дев’ятою річницею прийняття Закону України «Про адміністративні послуги»!

6 вересня 2021 року, команда Центру надання адміністративних послуг у місті Часів Яр святкує дев’яту річницю прийняття Закону України "Про адміністративні послуги", яким започатковано принцип відкритості та прозорості; оперативності та своєчасності; організації доступності та зручності надання адміністративних послуг для суб'єктів звернень.

18:46 06.09.2021

03.09.2021 о 14.00 год. відбувся Мітинг з нагоди Дня визволення м. Часів Яр та Донбасу від нацистських окупантів

03.09.2021 о 14.00 год. в Сквері Бойової слави,  за адресою: м. Часів Яр, вул. Горького,  за участю представників міської ради, підприємств, організацій, установ, громадськості, учнівської молоді відбувся Мітинг з нагоди Дня визволення м. Часів Яр та Донбасу від нацистських окупантів. Зі словами привітань до присутніх звернувся секретар міської ради Сергій Чаус та  заступник голови Часовоярської міської ради ветеранів війни та праці, Збройних Сил України та органів правопорядку Геннадій Ілліч Андрєянов.

17:50 03.09.2021

День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України

29 серпня в Україні встановлено Днем пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України

16:45 28.08.2021

28 серпня 2021 року о 14.00 год. відбувся захід, присвячений Дню пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність нашої держави

28 серпня 2021 року о 14.00 год. в малій залі Комунального закладу «Будинок культури Часовоярської міської територіальної громади» за адресою: м. Часів Яр. вул Центральна, 3, відбувся захід, присвячений Дню пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність нашої держави.

16:37 28.08.2021

ДО УВАГИ!

Шановні мешканці Часовоярської міської територіальної громади! З 27.08.2021  о 09.00 год. розпочнуться  заняття з вогневої підготовки поблизу  населеного пункту  селища Іванівське Бахмутського р-ну Донецької обл. та  закінчаться 27.08.2021 року  о 14.00 год.

19:49 25.08.2021