ПОЗАЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ СЕСІЇ 7 СКЛИКАННЯ

18 лютого 2022 року  о 10.00 годині відбудеться позачергове пленарне засідання сесії Часовоярської міської ради 7 скликання у залі засідань Часовоярської міської ради, за адресою: 84551, Донецька область Бахмутський район,  м. Часів Яр, вул. Цілинників, буд. 1.

18:27 16.02.2022

Внесено зміни до порядку денного чергового засідання сесії міської ради

Відповідно до розпорядження міського голови від 16.02.2022 № 34рр "Про внесення змін до розпорядження міського голови від 11.02.2022 № 31рр "Про скликання чергового засідання сесії Часовоярської міської ради 7-го   скликання", внесено зміни до порядку денного чергового засідання сесії, яке скликано на 23.02.2022 о 10.00 годині

18:16 16.02.2022

Одноразове декларування: яку суму повинна задекларувати фізична особа, яка має у власності 405 тис. гривень

Шановні платники! Головне управління ДПС у Донецькій області нагадує, що з 01 вересня 2021 року стартувало одноразове (спеціальне) добровільне декларування громадянами України активів (розміщених на території України та/або за її межами), які належать їм на правах власності та з яких, відповідно до вимог законодавства та/або міжнародних договорів, не були сплачені або сплачені не в повному обсязі податки і збори.

13:50 16.02.2022

15 лютого 2022 року в Часовоярській міській територіальній громаді відбулись пам’ятні заходи з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

16:43 15.02.2022

До уваги роботодавців та громадян!

У зв’язку зі змінами в адміністративно-територіальному устрої України постановою правління Фонду соціального страхування України від 18.11.2021 № 35 внесено зміни до структури управління виконавчої дирекції Фонду в Донецькій області.

20:22 14.02.2022

Підготовка насіння до сівби 2022 року

Незабаром розпочнеться посівна компанія ярих культур. Тому час подбати про якісне насіння для отримання нового урожаю, який в значній мірі буде залежати від того яким насінням будуть засіяні наші поля.

13:17 11.02.2022

До уваги суб'єктів підприємництва !

Міністерство цифрової трансформації України спільно з Державною установою «Офіс з розвитку підприємництва та експорту» за підтримки Програми USAID "Конкурентоспроможна економіка України" надають малим і середнім суб'єктам підприємництва додаткові можливості посилювати свій бізнес та виходити на нові ринки, пропонуючи їм доступ до спеціалізованих консультаційних сесій з міжнародними бізнес-експертами на глобальному маркетплейсі OnFrontiers.

12:35 11.02.2022